Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 

Частина шоста. Відповідальність

Прийняття Закону № 466-IX має на меті боротьбу з ухиленням від сплати податків. Він набув чинності 23.05.2020 р. Ми детально крок за кроком розібрали усі нововведення та пояснюємо, як вони відіб'ються на роботі бізнесу.
Наша команда детально крок за кроком розібрала усі нововведення, що були введені Законом № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Які зміни передбачає даний Закон і чи справді усі вони негативно вплинуть на ведення бізнесу в Україні, як передбачають критики?

У цьому матерілі ми розглянули новації, що стосуються відповідальності платників податків.
 • Суть зміни
 • Оцінка зміни
Несвоєчасне подання річної фінансової звітності
 • За порушення порядку подання звітності, яка підлягає оприлюдненню разом з аудиторським звітом, застосовується відповідальність, передбачена пунктом 120.1 статті 120 Податкового Кодексу, для подання податкових декларацій (розрахунків).
 • Неоднозначне нововведення.

  Платники, які відповідно до Закону про бухоблік зобов'язані оприлюднювати фінансову звітність разом з аудиторським звітом, окрім власне оприлюднення такої фінансової звітності у порядку та строки, передбачені Законом про бухоблік, повинні також окремо подати податковим органам фінансову звітність разом з аудиторським звітом у строк до 10 червня року, наступного за звітним.
Порушення граничних строків реєстрації
 • Порушення строків, передбачених п. 201.10 ПК, передбачає накладання штрафу в розмірі 2% від обсягу постачання (тобто без урахування ПДВ), але не більше 1 020 грн.
 • Посилює відповідальність.

  Відповідно до цієї зміни, штрафні санкції за порушення строків посилюються та стають фіксованими, на відміну від скасованої санкції.
За відсутність реєстрації ПН та РК
 • Передбачається штраф у розмірі 5 % від обсягу постачання (тобто без урахування ПДВ), але не більше 3 400 грн.
 • Посилює відповідальність.

  Як і у випадку з вищенаведеною нормою, законодавець запровадив фіксовану штрафну санкцію за порушення вимог реєстрації ПН та РК.

»

Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda