Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 

Які переваги отримав агросектор завдяки коронавірусу

Агросектор — це наш основний напрямок: у цьому сегменті у нас клієнтів найбільше. Саме тому перед нами постійно стоїть виклик використати на 100% (а деколи навіть більше) всі інновації в чинному законодавстві й усі приховані можливості. Які ж податкові пільги і знижки отримав агросектор на час карантину?
  • Соломія Марчук
Агросектор — це наш основний напрямок: у цьому сегменті у нас найбільше клієнтів. Саме тому перед нами постійно стоїть виклик використати на 100% (а деколи навіть більше) всі інновації в чинному законодавстві й усі приховані можливості.

Тут для вас, дорогі аграрії, узагальню їх базово. Ви знаєте, куди звертатись за деталями!

Отже, карантин, коронавірус: які ж податкові пільги і знижки отримав агросектор?

Ось перелік:
  • 1
    Тимчасова заборона на проведення фактичних і документальних перевірок до 31 травня 2020 року. Зверніть увагу, що це правило не стосується документальних позапланових перевірок щодо обліку ПДВ для відшкодування і при перевищенні від'ємного значення понад 100 тис. грн.
  • 2
    Звільнення від відповідальності за порушення податкового законодавства до 31 травня 2020 року. Із 01.03.2020 року до 31 травня 2020 року не нараховується пеня. А якщо вона все таки з якихось причин була нарахована, то підлягає безумовному списанню.
  • 3
    З 01 березня по 30 квітня 2020 року не нараховується і не сплачується земельний податок і орендна плата за державні і комунальні земельні ділянки (якщо ці ділянки використовуються у господарській діяльності).

    Якщо ж раптом ви не встигли прочитати цю новину і подали декларацію — не біда. У цьому випадку передбачена можливість подати уточнюючу декларацію.
  • 4
    Надано можливість не нараховувати і не сплачувати ЄСВ для фізичних осіб-підприємців і членам фермерських господарств за себе у період з 01 березня по 30 квітня 2020 року.
  • 5
    Продовжено строк обов'язкового застосування РРО для фізичних осіб-підприємців аж до 01 січня 2021 року. Також законодавець для інших категорій суттєво скоригував розмір штрафних санкцій за здійснення діяльності без РРО.
Карантин безапеляційно Кабміном визнано форс-мажором. Отже, для того, щоб підтвердити, що ваша компанія не змогла виконати своїх договірних зобов'язань перед контрагентом, вам потрібно організувати отримання сертифіката від Торгово-промислової палати України.

Це чудовий інструмент для переговорів у випадку фінансових труднощів, які цілком імовірно в таких умовах можуть настати.
Оскільки ми пріоритетний наголос в роботі завжди робимо на пільговому кредитуванні і дотаціях, зверніть увагу, що наші банківські партнери впевно заявляють про суттєві труднощі в процесі отримання пільгових кредитів по програмі 5-7-9, але враховуючи активність бізнес-спільноти, я думаю, що програма вже найближчим часом буде робоча.

15 квітня уряд дещо покращив програму «Доступні кредити 5-7-9» збільшивши суму позики до 3 млн. грн.; розширив перелік цілей, для яких можна використовувати кредитні кошти та запровадив можливість рефінансування під 0 %.

Суть програми в тому, що держава компенсовуватиме відсоткову ставку, тобто по-суті відповідний сегмент ринку отримає кредитування під 0% річних.

Куди ваша компанія може вкласти позичені по цій програмі кошти?

Ось список:

  • нежитлова нерухомість;
  • об'єкти права інтелектуальної власності;
  • фінансування оборотного капіталу;
  • придбання чи виготовлення лікарських засобів чи медичних виробів (обладнання) для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Ну і тепер ви ще й можете використати гроші, отримані в межах програми, для рефінансування існуючих заборгованостей. Умовами для отримання саме такої позики є:

  1. збереження не менше 60% фонду оплату праці та 80% чисельності персоналу в порівнянні зі станом на 1 березня 2020 року;
  2. розмір річного доходу від господарської діяльності, що не перевищує суму, еквівалентну 10 млн євро;
  3. відсутність станом на 1 березня 2020 року недіючих кредитів (NPL).

Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda