Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 

10 підручників з англійської мови для підприємців

Сьогодні вже немає сенсу наголошувати на важливості англійської мови. Її знання потрібне для ефективної роботи представникам будь-яких професій. Щоб полегшити вам це завдання, ми підібрали 10 підручників із завданнями різного ступеня складності.

  • Іванна Мельничук
Сьогодні вже немає сенсу наголошувати на важливості англійської мови. Її знання потрібне для ефективної роботи представникам будь-яких професій.

Вивчення іноземної мови потрібно починати із базового рівня. Якщо ж ви вже володієте англійською доволі добре, можна переходити до професійної лексики. Для цього ми підібрали вам 10 підручників із завданнями різного ступеня складності.
1. Market Leader

Автори: David Cotton, David Falvey, Simon Kent, John Rogers, Iwonna Dubicka, Margaret O'Keeffe

Мова: англійська

Це серія підручників з аудіо- та відеоматеріалами, робочими зошитами, яка має різні рівні, тому ви можете обрати той, який підходить вам: початковий, середній чи професійний.

В курсі «Market Leader» використовуються матеріали з авторитетних джерел, міжнародних видань, таких, наприклад, як «Financial Times». У розділах розкриті теми кар'єри, продажів та покупок, маркетингу, стресу та конфліктів, реклами та інвестицій тощо.

2. Business one: one

Автори: Rachel Appleby, John Bradley, Brian Brennan, Jane Hudson, Nina Leeke and Jim Scrivener.

Мова: англійська

Цей курс складається із трьох підручників рівнів B1-С1, відповідно, підійде тим, хто має певні знання з бізнес-англійської, проте хоче вдосконалюватись.

Кожен із розділів містить ключову лексику, фрази і граматику для бізнес-навичок: спілкування з людьми, створення проектів та проведення зустрічей, подорожей за кордон, спілкування по телефону та листування електронною поштою тощо.
3. Business Result

Автори: Kate Baade, Michael Duckworth, David Grant, Christopher Holloway, Jane Hudson, John Hughes, Jon Naunton, Jim Scrivener, Rebecca Turner, Nina Leeke and Penny McLarty.

Мова: англійська

Курс включає серію підручників різних рівнів, кожен з яких спрямований на розвиток усного мовлення та навичок бізнес-мислення.

Розділи включають в себе лексичні матеріали, граматичні вправи, завдання націлені на спілкування під час переговорів та по телефону, виступи на презентаціях і конференціях, бізнес-ситуації з питаннями для обговорення та завданнями на говоріння.

4. Communicating in Business

Автор: Simon Sweeney

Мова: англійська

Цей курс розрахований на студентів із середнім рівнем володіння мовою, які прагнуть покращити комунікативні здібності у бізнес-ситуаціях. На диску, який додається до підручника, є записи нарад, переговорів, презентацій, які ви можете прослухати, а опісля виконати вправи на задані теми.

5. Business Law. Навчальний посібник з англійської мови для індивідуального читання

Автори: Гриднєва Н. Н., Тулякова Н. А.

Мова: англійська

Це посібник для індивідуального читання з англійської мови, який поєднує в собі теми права та бізнесу. Посібник складається з наукових, науково-популярних, публіцистичних текстів і документів, які супроводжуються завданнями на перевірку їх розуміння, закріплення лексики, розвиток мовних навичок.
6. Ділова англійська мова

Автор: Ю. О. Семенчук

Мова: українська

Підручник направлений на роботу з текстом. Отже, ви маєте змогу не тільки вивчати англійську та збагачувати свій словниковий запас, але й отримувати знання у сферах економіки, маркетингу, ведення бізнесу.

7. Ділова англійська мова

Автор: А. В. Сухова

Мова: українська

Це навчально-методичний посібник для студентів спеціальності «Переклад» і студентів економічних спеціальностей, а тому основна увага приділяється лексиці, збагаченню словникового запасу та роботі з текстом. Розділи присвячені таким темам, як: зайнятість, стартап, бізнес-план, переговори тощо.

8. Ділова англійська. Прискорений курс

Автор: С. А. Шевельова

Мова: російська

Якщо ви раніше вивчали англійську, проте боїтесь, що все забули — цей підручник допоможе пригадати основні правила та слова. Його можна назвати підручником англійської мови початкового рівня бізнес спрямування.

Для навчання передбачено 200 годин. Студент може засвоїти лексику та граматичні правила, навички ведення ділових переговорів та листування, обговорення питання з таких тем, як: фінанси, платежі, контракти, бухгалтерський облік, податки.

9. Business English. Ділова англійська мова. Посібник

Автор: А. П. Андрюшкін

Мова: російська

Це видання чудово підійде для тих, хто хоче збагатити свою лексику. У посібнику висвітлені теми ділового листування, офіційних запитів, контрактів, претензій, страхування, фінансів тощо. У кожному розділі є правила, словник, тексти та вправи — все, що необхідно для закріплення пройденої теми.

10. Бізнес-курс англійської мови

Автори: І. С. Богацький, Н. М. Дюканова

Мова: російська

Цей підручник вирізняє поміж інших детальне пояснення лексики: способів використання тих чи інших фраз, викладення матеріалу у вигляді діалогів, найбільш ймовірних у сфері бізнесу, а також цікава та корисна інформація, якою доповнено кожен розділ.
Для ефективного навчання важливо обрати той підручник, який відповідає вашому рівню знань та з яким вам цікаво працювати, охопивши важливі етапи вивчення: лексика та граматика, а також сприйняття мови на слух та навички спілкування.

Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda