Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 

10 найкращих подкастів про підприємництво та бізнес

Для тих, хто у своєму щільному графіку не може виділити час на відвідування лекцій чи форумів за участі відомих підприємців, придумали подкасти. Ось 10 каналів, які розкриють питання бірюзових організацій, правила організації власного часу та багато інших моментів, пов'язаних із заснуванням, розвитком та просуванням власного бізнесу.

  • Іванна Мельничук
Для тих, хто у своєму щільному графіку не може виділити час на відвідування лекцій чи форумів за участі відомих підприємців, придумали подкасти.

Дізнатись, що таке бірюзові організації, поки їдеш з роботи додому? Чи послухати про способи організації власного часу, під час обідньої перерви? Легко!

І ось 10 каналів з подкастами, які розкриють ці та багато інших питань, пов'язаних з заснуванням, розвитком та просуванням власного бізнесу.
1. Подкасти КМБС

Україномовний подкаст Києво-Могилянської Бізнес Школи, створений у форматі коротких аудіоінтерв'ю із її викладачами. Записи будуть особливо цікавими для тих, хто хоче відкрити та розвивати власний бізнес, вивести його на новий рівень. Проте й усім, хто зацікавлений у питаннях власного розвитку, теж буде що послухати. У подкасті розглянуті такі теми, як: «Бірюзові організації. Принципи та практики холакратії», «Як HR має розшифрувати потреби бізнесу?», «Партнерство в бізнесі» тощо.

2. Freakonomics Radio

Це американська щотижнева громадська радіо-програма, в якій ведучий — журналіст Стефан Дабнер разом зі своїм частим гостем — економістом Стівеном Левіттом обговорює соціо-економічні проблеми для загальної аудиторії. Вони досліджують прояви людського життя та показують, як вони пов'язані із економічними явищами. Зокрема, розглянуті такі питання: як змінити своє мислення, як програти наче професіонал, звідки приходять хороші ідеї та інші.
3. The Tim Ferriss Show

Тімоті Ферріс — відомий тренер із продуктивності та автор книги про 4-годинний робочий тиждень веде власний мотивуючий подкаст. Він розповідає не тільки про прийоми тайм-менеджменту, а й про безліч корисних сервісів та прийомів для роботи, про маркетинг та подорожі та піднімає інші цікаві теми.

4. Брендятина

Це російськомовний подкаст, кожен із записів якого присвячений історії всесвітньо відомих компаній, брендів, та їх засновників. Цікаво, весело та пізнавально. Ви можете дізнатись про Airbnb, OREO, WhatsUpp та багато інших компаній.

5. Planet Money

Американський подкаст, в якому «економіка, пояснюється, розповідями і сюрпризами», як кажуть його засновники. Розмови про гроші та бізнес ведуться доступною мовою і будуть зрозумілими навіть для тих, хто не причетний до бізнесу та не є підприємцем.
6. Cortex

Ще один американський подкаст від ютуб-блогера CGP Grey і Майка Херлі, творця мережі подкастів Relay FM. У своїх записах вони розповідають про те, як вони будують бізнес, про побут та роботу. Їхні розмови будуть особливо цікавими, адже вони одні з тих self-made businessman, які знають про продуктивну і ефективну щоденну роботу не з чуток.

7. How I Built This

Це серія інтерв'ю з засновниками компаній, про які усі ми чули і знаємо та вважаємо дуже успішними. У розповідях вони зосереджують свою увагу на перших етапах становлення своїх компаній, розповідають про падіння та боротьбу за реалізацію своїх ідей. Це не може не надихати та додавати заряду енергії у розвитку власного бізнесу.

8. Experience This!

У подкасті розібрані до деталей надихаючі приклади клієнтського досвіду, чудові історії обслуговування клієнтів та поради щодо того, як зробити так, щоб ваші клієнти ще більше вас любили. Кожен запис триває не більше 30-40 хвилин, а тому за цей час ви не встигнете занудьгувати та отримаєте свою денну дозу натхнення та корисної інформації.

9. Master of Scale

Це оригінальний подкаст, створений Рейдом Хоффманом, який є співзасновником LinkedIn та інвестором Greylock. У нього в гостях засновники та працівники найбільших компаній Кремнієвої долини розповідають маловідомі факти про свою роботу, професійний та особистий ріст та багато цікавих історій.

10. Рунетология

Російськомовний подкаст, побудований у форматі розмов із засновниками і керівниками відомих інтернет-проектів і стартапів. Найчастіше обговорюється те, що відбувається за лаштунками бізнесу — налагодження бізнес-процесів, залучення інвесторів; особистий розвиток, мотивація та шлях до успіху керівників та працівників компаній.
До речі, слухаючи англомовні подкасти, ви не тільки дізнаєтесь багато нового та корисного, а й зможете поглибити знання бізнес-англійської.

Якщо ж вам все ще складно сприймати цю іноземну мову на слух, то вдосконалити її знання можна за допомогою підручників, список яких ми зібрали за цим посиланням.

Додавайте ваші улюблені подкасти у коментарях!

Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda