Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 

Де шукати онлайн-курси для бізнесу та підприємців: 6 освітніх платформ

Навіть якщо ви маєте усі необхідні природні задатки для того, щоб запустити стартап, ви цілеспрямовані та впевнені в собі, наполегливі та рішучі — ринок, технології та сфера бізнесу неймовірно швидко розвиваються, тому для успіху потрібне ще й навчання та вдосконалення навичок.
  • Іванна Мельничук
Хтось вважає, що стати підприємцем може кожен, хтось — що для цього потрібно мати талант. Ми ж переконані, що це суміш наполегливості, креативності та постійного навчання.
Навіть якщо ви маєте усі необхідні природні задатки для того, щоб запустити стартап, ви цілеспрямовані та впевнені в собі, ви наполегливі та рішучі — ринок, технології та сфера бізнесу неймовірно швидко розвиваються та змінюються, тому для успіху потрібне ще й навчання, розширення здобутих знань та досвіду, вдосконалення навичок.

Сьогодні цей процес стає все зручнішим, ближчим до студентів. Існує ряд онлайн-курсів, які створені спеціально для бізнесу та підприємців.
1. Prometheus

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus містить цілий розділ присвячений підприємництву. Серед курсів цього блоку:

  • Як створити стартап.
  • Підприємництво. Власна справа в Україні.
  • Бізнес-англійська.
  • Маркетинг: розробка та продаж пропозиції цінності.
  • Вступ до Теорії обмежень та Процеси мислення як потужний підхід до управління бізнесом.
  • Фінансовий менеджмент.
  • Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні.
  • Соціальне підприємництво.

Курси доступні українською мовою, проте для вивчення бізнес-англійської вимагається володіння англійською не нижче рівня pre-intermediate, а краще — intermediate, оскільки це спеціалізований курс.

Цікаво, що курс «Як створити стартап» читався у Стенфордському університеті, а завдяки субтитрам доступний українською мовою.

Після прослуховування кожного модуля потрібно пройти тестування для закріплення отриманих знань. При успішному проходженні курсу, ви можете отримати диплом.

Лекторами є викладачі університетів, юристи, підприємці.

2. EdEra

Ще одна популярна українська платформа онлайн-освіти. Тут ви знайдете три курси, які можуть бути корисними для підприємців чи засновників стартапів:

  • Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність.
  • ДНК лідерів.
  • Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС.

Особливістю цих курсів є залучення професіоналів, які розкривають кожну тему з різних точок зору — теоретиків та практиків. Також для отримання диплому потрібно успішно пройти тести, які є у кожному блоці (посередині та вкінці), а також фінальний текст за підсумками усього викладеного матеріалу.
3. Coursera

Популярна всесвітньо відома платформа для онлайн-освіти, яка містить відеокурси від відомих університетів різних країн світу, як то: Університет штату Мічиган, Гарвардський університет, Університет штату Іллінойс тощо.

Курси доступні англійською мовою, окремі мають також субтитри.

Ви можете отримати базові теоретичні знання безкоштовно, проте більшість курсів платні. Оплата заняття дає змогу отримати фідбек викладачів під час виконання практичних завдань, додаткові матеріали та сертифікат за умови успішного завершення курсу.

Більше того, ви можете пройти повноцінне дистанційне навчання у одному з університетів за запропонованими курсами та отримати диплом магістра.

Усі курси зі сфери бізнесу поділені на категорії: основи бізнесу, бізнес-стратегія, фінанси, маркетинг, лідерство та менеджмент, підприємництво.

4. Google Digital Workshop

На платформі є чимало курсів, кожен з яких відрізняється за кількістю модулів та тривалістю їх проходження, одні призначені для початківців, інші будуть корисними навіть досвідченим експертам.

Окремі курси — це всього одна лекція, інші тривають кілька годин та дають можливість отримати сертифікат. Курси доступні українською мовою та абсолютно безкоштовні.

Серед запропонованих курсів, зокрема, такі:

  • Основи цифрового маркетингу.
  • Допоможіть клієнтам знайти вас у мережі.
  • Пропонуйте свої товари та послуги в інших країнах.
  • Навчіться розуміти клієнтів та їхню поведінку у мережі.
  • Навчіться впевненіше розповідати про свої сильні сторони.
  • Опануйте основи машинного навчання та ін.

Більшість курсів призначені для початківців, або тих, хто тільки має намір відкрити свій бізнес та хоче дізнатись детальніше ті чи інші питання, з якими досвідчені підприємці стикаються щодня.
5. Будуй своє!

«Будуй своє» – це програма підтримки підприємництва, створена Ощадбанком. На цій платформі можна пройти тест, щоб дізнатись, наскільки добре ви розумієтесь в бізнесі, а також вдосконалити свої знання, пройшовши курси онлайн, зокрема:

  • Як відкрити власний бізнес.
  • Формула швидкого росту бізнесу.
  • Основи франчайзингу.
  • Як побудувати системний бізнес.
  • Облік та фінанси тощо.

Більшість курсів призначені для початківців, або тих, хто тільки має намір відкрити свій бізнес та хоче дізнатись детальніше ті чи інші питання, з якими досвідчені підприємці стикаються щодня.

6. Eduget

Ще одна платформа, на якій можна знайти як платні, так і безкоштовні курси, створені Укрпоштою та Новою поштою, курси, присвячені менеджменту у мультимедійному бізнесі або ж курс на тему «Як відкрити свій HUB» та багато інших.

Можна також поглибити свої знання у сфері маркетингу та менеджменту, MS Office, щодо клієнтського сервісу, продажів тощо.
Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються.
— Гордон Драйден

Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda