Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 

10 Telegram-каналів про бізнес, економіку та підприємництво, на які варто підписатись

Протягом останніх років росте тенденція поширення власного досвіду, зібраної інформації, а головне не тільки успішних кейсів, а й факапів, які допомагають побачити та зрозуміти усі грані тої чи іншої справи, сфери бізнесу чи окремої події.
Однією з популярних платформ, що використовується для цієї мети, є Telegram-канали.
  • Іванна Мельничук
Протягом останніх років росте тенденція поширення власного досвіду, зібраної інформації, а головне не тільки успішних кейсів, а й факапів, які допомагають побачити та зрозуміти усі грані тої чи іншої справи, сфери бізнесу чи окремої події.

Одним зі способів поділитись інформацією є подкасти. Для цієї мети чудово підійдуть промови спікерів на конференціїях, семінарах чи інших тематичних заходах та подіях, які так чи інакше впливають, співпрацюють чи вивчають різні галузі бізнесу.

Ще одним методом поширення інформації, який став популярним відносно недавно, є Telegram-канали. І ось десятка найбільш цікавих та корисних, звісно, присвячених темі бізнесу, економіки та підприємництва.
1. Український бізнесмен

Цей канал містить безліч корисної інформації, викладеної стисло та чітко: поради, добірки літератури, цікаві факти та історії зі світу бізнесу, порція мотивації та натхнення, рекомендації та посилання на інші ресурси, які цікаво читати, та за якими варто стежити.

2. Ідеї для вашого бізнесу

Ви відчуваєте, що хотіли б відкрити власний бізнес, або ж розширити мережу послуг, які вже надаєте — це питання вимагає ретельного зважування всіх «за» та «проти», дослідження ринку та правових питань. З останнім ми завжди готові вам допомогти. Але складність полягає ще й в тому, щоб вибрати відмінну бізнес-ідею. Саме цей канал може стати вам в нагоді, адже містить бізнес-ідеї, практичні поради щодо їх реалізації та цікаві статті, що допоможуть побудувати бізнес з нуля.

3. Дебет-кредит

Український бухгалтерський портал «Дебет-Кредит» містить важливі бухгалтерські новини, написані зрозумілою мовою навіть для тих, хто не працює із цифрами, зате пов'язаний з бізнесом, цікавиться економікою та податковою сферою, хоче розуміти, як управляти фінансами тощо. Підписавшись на Telegram-канал цього видання ви отримуватимете всі новини першими.
4. Вовк з Шевченка стріт

Тема бізнесу доволі об'ємна та серйозна, адже зачіпає питання фінансів, особистого розвитку, лідерства, інвестицій, партнерства тощо. Проте й ці аспекти можуть бути висвітлені цікаво та з гумором. Бізнес-плани, інвестиції, юридичні поради, дайджести новин та саморозвиток — основні інформаційні блоки цього Telegram-каналу.

5. Startup Level

Цей Telegram-канал веде Ігор Стефурак, який працює над проектом Workcelerator — ресурсом, що присвячений нетехнічним вакансіям в креативних сферах.
На каналі ви знайдете цікаві інсайти, новини, події та безліч корисних матеріалів про все, що пов'язано зі стартапами. Також Ігор пише про досвід українських та зарубіжних підприємців та корисні інструменти для ведення бізнесу.

6. SOLAR NOTES

А цей канал веде Кирило Соляр, який є власником креативного агентства Solar Digital. Він розповідає про розвиток креативних проектів, зокрема про управління командою, швидкий ріст, діджитал тренди, дизайн, веб- і мобайл розробку тощо.
До того ж Кирило проводить чат-інтерв'ю з успішними представниками креативної сфери, які публікуються у блозі агентства. Посилання на них доступні на каналі.

7. Шалений

Володимиру Шаленому — автору цього каналу — всього 20, проте він вже може чимало розповісти про розвиток власного бізнесу, поділитись досвідом, успіхом та поразками, дати поради та мотивувати читачів власним прикладом. А ще він проводить огляд бізнес-літератури та надає можливість її завантажити безкоштовно на своєму каналі.
8. I-Marketing.UA

Контент про маркетинг може бути цікавий не лише тим, хто займається безпосередньо рекламою, просуванням товарів чи послуг онлайн або ж створює професійний бренд. Ця тема давно зачіпає життя кожного з нас, підприємців в тому числі.
Контент цього каналу складається з новин, оглядів трендів та практичних порад. Наприклад, піднімаються такі питання, як: реклама у Фейсбук, як реагувати на негатив у соціальних мережах, безкоштовні площадки для просування бізнесу тощо.
Хоча на перший погляд на каналі багато цифр, графіків та термінів, пости написані доволі легко та цікаво.

9. #SixArticlesToRead

Олександр Сударкін — партнер PCG і доцент МІМ-Київ, Владислава Магалецька — віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration, Надія Васильєва — директор Інституту Цифрової Трансформації, незалежний директор Наглядових рад по стратегії, аудиту, ризикам та Цифровій Трансформаці та інші автори цього каналу діляться щоразу шістьма статтями, які варті вашої уваги. Теми, яких торкаються автори: менеджмент, бізнес, здоров'я, лідерство, робота з клієнтами, психологія, комунікації та багато інших, корисних кожному підприємцю.

10. Для бухгалтерів буде цікавим канал «Інтерактивна бухгалтерія». «Все, що потрібно професійному бухгалтеру, тепер в одному сервісі», — так описують його автори. Та канал «Все про бухгалтерський облік», який є Telegram-каналом однойменної газети.
Main Business Partner також має Telegram-канал.

Ми системно супроводжуємо бізнес на всіх етапах його існування задля розвитку українського ринку. І переконані, що інформування підприємців про головні новини зі сфери бізнесу в Україні та світі, анонси освітніх заходів та роз'яснення конкретних кейсів гармонійно поєднуються з нашою місією та доповнюють її.

Підписуйтесь та діліться посиланням на наш канал, а ми постараємось зібрати тут найбільш актуальну та корисну інформацію для вас.

Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda