Click to order
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
Ми створюємо найефективніші юридичні стратегії для українського бізнесу
Ми — найбільша юридична компанія в Україні, що обслуговує бізнес, який швидко розвивається. Для цього ми використовуємо найкращі інноваційні правові технології. Вони дають змогу не лише захистити бізнес, а й реалізувати нові ідеї засновника для розвитку.

Наша компанія складається з гнучких операційних команд, кожна з яких обслуговує групу клієнтів. Ми не ділимось на галузі права, оскільки клієнту байдуже на норми, але не байдуже, чи розуміємо ми специфіку його бізнесу.
Ми ділимось на команди за галузями економіки
Саме це детальне розуміння бізнес-процесів наших клієнтів дозволяє нам використовувати найкращі і найоптимальніші інструменти для вирішення навіть найскладніших юридичних задач.

Ми постійно удосконалюємо наші рішення, отримуємо новий інноваційний досвід, аби втілити свої найсміливіші правові рішення у бізнес-процеси клієнта.
Що ми робимо?
 • Виявляємо найнебезпечні місця у бізнес-процесах
  1
 • Аналізуємо ваші ризики і способи їх уникнення
  2
 • Формуємо карту швидких юридичних рішень, які негайно імплементуємо
  3
 • Гарантуємо безпеку вашому продукту на кожному етапі його створення і реалізації
  4
 • Вирішуємо найскладніші форс-мажорні задачі
  5
 • Використовуємо свою публічність і активну участь у бізнес-середовищах України для пошуку нових інсайтів для наших клієнтів і захисту від тиску держорганів
  6
В цьому шаленому світі MBP ставить перед собою завдання вивести український бізнес на передові позиції світової економіки. Ми заряджені цією ідеєю на клітинному рівні. Кожен наш крок, наші дії і зусилля спрямовані на досягнення цієї грандіозної цілі.

Ми все підготували, аби конкретно ваш бізнес зробив квантовий стрибок з підтримкою наших найкращих фахівців.
Соломія Марчук,
CEO Юридичної компанії «Main Business Partner»
Надішліть нам повідомлення
Made on
Tilda