Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
  • Владислав Гук

Ефективна робота бізнесу під час війни.


Одна з найважливіших складових для цього - людський ресурс. Чи існує правовий спосіб відтермінування мобілізації для військовозобов'язаних працівників, які становлять особливу цінність для роботи конкретного підприємства, бізнесу чи навіть цілої галузі?


Роз'яснюємо.

Бронь. Чули про такий механізм?


Це офіційне відтермінування від призову на військову службу тривалістю до 6 місяців з метою забезпечення сталої та повноцінної роботи підприємства. Регулюється процедура бронювання постановою Кабінету Міністрів України № 194 від 03 березня 2022 року.


Згідно з постановою, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення). Окрім того, урядовим документом встановлено і ряд обмежень на бронювання, де чітко окреслено військово-облікові спеціальності, які не підлягають цій процедурі.


Наша команда допоможе розробити стратегію бронювання працівників Вашого підприємства та з’ясувати можливість бронювання кожного конкретного працівника, не порушуючи мобілізаційні плани держави.


Ми не заповнюємо технічні зразки документів, які розміщено на доступних сайтах, а обґрунтовуємо доцільність бронювання працівників саме Вашого підприємства та цінність кожного з них.Алгоритм дій наступний:


1. Ви надаєте військово-облікові документи своїх працівників для з'ясування, хто з них на даний момент може бути заброньованим та документи, зокрема господарські договори, що дадуть нам змогу обґрунтувати необхідність бронювання працівників саме Вашого підприємства.


2. Ми готуємо та подаємо необхідні обґрунтування і документи, що допоможуть Вашому підприємству стати виконавцем (співвиконавцем) мобілізаційного завдання; супроводжуємо процес погодження Ваших документів у військовій адміністрації та профільному міністерстві з метою отримання швидкого рішення щодо бронювання Ваших працівників.


Для цього наші юристи досліджують діяльність вашого підприємства, важливість його ефективної роботи для економіки, допомогу Збройним силам України. Лише після цього розробляються юридичні механізми бронювання працівників. Також ми комунікуємо з військовими державними адміністраціями та профільними міністерствами.
Юридична компанія Main Busines Partner вірить в перемогу України та водночас пропонує дієві рішення бізнесу для розвитку економіки держави.


Не забудьте підписатися, щоб отримувати всі матеріали першими
Made on
Tilda