Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу

Етапи підбору кадрів

Заповнення заявки
Перегляньте відкриті вакансії на сайті та надішліть ваше резюме на ту, яка найбільше вас зацікавила.
Співбесіда з HR та Керівником команди
Керівник Відділу HR та Керівник команди, до якої ви увійдете, проводять співбесіду, щоб переконатись, що ви володієте необхідними знаннями у сфері права та навичками, що характеризують вас як професійного юриста, та допоможуть гармонійно доповнити команду.
Пропозиція співпраці
Якщо ви успішно пройшли співбесіду, то отримаєте лист із пропозицією та умовами майбутньої співпраці.
Стажування
Це обов'язковий період, тривалість якого залежить від посади, необхідний для знайомства із командою, корпоративною культурою, адаптації спеціаліста та визначення його хард скілів на практиці.

Поширені запитання

Все, що ви хотіли знати про роботу в Main Business Partner
З якого курсу можна починати стажуватись у юридичній компанії?
З останніх курсів ВИШу. Ми раді будемо вітати молоді таланти з великим бажанням працювати в сфері юриспруденції та хорошим набором софт скілів.
Оцінки та колір диплому: якими знаннями та скілами важливо володіти починаючим юристам?
Знання не завжди вимірюються «кольором» диплому, починаючі юристи повинні володіти базовими знаннями про матеріальне та процесуальне право, юридичною термінологією, правилами та процедурами звернень, подачі клопотань, позовів, принципами права в тих галузях практики, із якими вони будуть зустрічатись працюючи в нашій компанії.
Що не варто говорити на співбесіді?
Є декілька основних факторів: не брехати; не перебивати; не мовчати; не говорити про негатив стосовно минулої компанії, команди чи колег; про особисте; про гострі теми (політика, релігія тощо); про те, що не стосується співбесіди.
Що Вас можуть запитати на співбесіді у юридичній компанії?
Керівника Відділу HR зазвичай цікавлять soft skills: Що кандидат вважає своїм найбільшим професійним досягненням? Навіщо нам наймати саме його в нашу компанію? Ким Ви бачите себе через декілька років? Які Ваші сильні сторони?(наведіть конкретний випадок із життя, коли саме ця якість Вам допомогла?) Які Ваші слабкі сторони? Якими будуть ваші перші кроки на новому робочому місці?

Тоді як Керівник команди, частиною якої Ви потенційно можете стати, буде звертати більшу увагу на hard skills, набір яких залежать від позиції, на яку Ви подаєте свою кандидатуру.
Як побудувати кар’єру в Мейн Бізнес Партнер?
Для юристів нашої компанії він складається з таких етапів:
  • Стажер
  • Молодший юрист
  • Юрист
  • Старший юрист
  • Керівник команди
Для працівників, що займають інші, не пов'язані з юриспруденцією, посади (наприклад, адміністратор, маркетолог чи менеджер із продажу юридичних послуг) також передбачено кар'єрний ріст аж до очолення команди спеціалістів у відповідній сфері.
Знання іноземних мов: чи важливе воно для юриста МВP?
Звісно, важливе. Сучасне суспільство вимагає конкурентоспроможних фахівців, здатних спілкуватися професійною іноземною мовою у своїй сфері. Знання іноземної мови забезпечує підвищення рівня професійної компетенції фахівця, в тому числі юриста нашої компанії. Ми потребуємо фахівців із знанням англ. мови не нижче рівня: Upper Intermediate.
Де шукати, та як подати заявку на нові вакансії у Мейн Бізнес Партнер? 
Компанія Main Business Partner дуже активна у соціальних мережах: ми маємо профілі у Facebook, Instagram, Telegram, LinkedIn та YouTube, де регулярно оновлюємо інформацію.

Також Ви можете надіслати мотиваційний лист із резюме нашому HRD на його електронну адресу, вказану нижче, оскільки ми хочемо, щоб кожен мав можливість отримувати важливу інформацію у зручному йому форматі:

Facebook — https://www.facebook.com/mbplawyers
Instagram — https://www.instagram.com/mbusinesspartner/
Telegram — https://t.me/mbplawyers
YouTube — https://www.youtube.com/channel/UC4-VK2vTMv4wMnBRj...
LinkedIn — https://www.linkedin.com/company/main-business-par...
HRD MBP – s.lykholat@mbusinesspartner.com.ua
Чи потрібно знати інформацію про компанію, перш ніж прийти на співбесіду?
Ви маєте чітко розуміти, навіщо хочете потрапити в нашу компанію. Подивіться сайт компанії, її соціальні мережі, відчуйте корпоративну культуру, намагайтесь зрозуміти, яку людину шукає компанія. Запитайте, з ким буде Ваша співбесіда, почитайте публікації партнера та інформацію про кейси, які він супроводжував. 
Які хард та софт скіли потрібні сучасному юристу?
Soft skills важко виміряти і оцінити. Вони зазвичай пов'язані з особистістю людини, її індивідуальними якостями. У нашій компанії юристи володіють універсальними соціально-психологічними навичками, до яких, зокрема, відносяться: креативність, комунікабельність, лідерство, вміння домовитися, перемагати та ін. 

Hard skills — це ті професійні знання і вміння, які визначають фахівця конкретної області. Рівень hard skills фахівця можна перевірити і оцінити за допомогою іспитів, тестових та практичних завдань. До цієї групи навичок можна віднести знання законодавства, вміння правильно скласти процесуальні документи, володіння іноземними мовами тощо.
Якщо у вас залишились запитання щодо процесу рекрутингу чи роботи у компанії,
звертайтесь до Керівника Відділу HR Сергія Лихолата 
за телефоном: +38 (096) 33 67 427
або електронною адресою: s.lykholat@mainbusinesspartner.ua
Школа практичної адвокатури
Це шанс ще у студентські роки здобути вміння, навички та досвід, необхідні сучасному юристу, які після закінчення університету дадуть тобі конкурентну перевагу на ринку праці.

А також можливість отримати грантову стипендію чи оплату року навчання в університеті.

Вакансії

Заповніть заявку на обрану вакансію або надішліть резюме Керівнику Відділу HR
Made on
Tilda