Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Для отримання доступу до продукту залиште свої дані нижче.
Ваше ім’я
Ваш e-mail
За цим email ми надамо вам доступ до ваших продуктів
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви надаєте згаду на обробку своїх даних. Ми нікому не передаємо вказані вами дані
SOS Реєстрація Цей бот допоможе Вам швидко зорієнтуватись та домовитись за допомогу
 
ЖІНКИ В БІЗНЕСІ:
правила виживання для найтендітніших
Main Business Partner та Спілка українських підприємців запрошує на бізнес-захід, який не залишить вашу жіночу підприємницьку енергію байдужою.
Ціль заходу?
Емоційне налаштування українських підприємиць на якісно нові стандарти ведення бізнесу в Україні, не просто незважаючи на стать, а користуючись цим як перевагою.

Який формат?
Панельна дискусія. Невимушена розмова у відбірній компанії практикуючих підприємців. Супровід модераторами.
Хто вони?
 • Олена Полікарчик
  Геніальна підприємиця, співзасновник компанії INSPE, творець наймасштабнішого в Україні заходу для стоматологів Inspe Open Air. INSPE знають і поважають українські лікарі. За двадцять років роботи компанії вдалось налагодити співпрацю з найкращими світовими виробниками стоматологічного обладнання та продуктів, згуртувати довкола себе стоматологічну спільноту України. INSPE постачає на ринок не просто товари та послуги, компанія генерує ідеї та масштабні проекти. Олена зарядила INSPE своєю космічною енергією, яку вона випромінює, за який проект би не бралась.
 • Лідія Білас
  Фундатор ТМ «Моршинська», володарка ордену «Зірка економіки України» третього ступеня та ордену Княгині Ольги третього ступеня, відома українська підприємиця. Керуючий партнер заснованої нею ж КМДШ - Креативної міжнародної дитячої школи, ліцензованї приватної школи повного дня нового формату. Ця жінка не лише «вижила» у 90-их, але не зламалась під тиском силових і неринкових умов того часу. Вона крізь роки пронесла енергію миру і абсолютного єднання зі світом. Лідія – незвичайна жінка. Попри відповідальні посади вона ніжна і харизматична. Це особливий випадок поєднання прагматизму і абсолютної жіночності.
 • Тетяна Абрамова
  Жінка, яка завойовує світ своєю ТМ «RITO». Одяг, який шиє компанія Тетяни, продається у Литві, Данії, Чехії та Канаді. У її впевненому, але по-жіночому чарівному погляді відображаються роки досвіду, поразок і перемог. Попри тендітність, чуйність, жіночий шарм, Тетяна дозволяє порівнювати її з криголамом, коли мова заходить про її бізнес.
 • Софія Опацька
  Кандидат економічних наук, проректорка з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету, декан та засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). І це ще не все. Також вона засновниця та кураторка проекту Global Shapers у Львові, членкиня дорадчої ради центру Емаус. Софія - чудовий приклад того, що знань забагато не буває і вчитися потрібно протягом життя. Тому хто, як не вона, зможе найкраще розповісти про навички та принципи ефективного навчання для справжніх бізнес-леді.
 • Іветта Делікатна
  Експертка з бізнес-комунікацій, що має більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері маркетингу та комунікацій, кандидат економічних наук та номінантка премії «Слід у рекламі».Іветта є співзасновницею десятка проектів, засновницею та лідеркою корпоративного університету Talentari, співзасновницею філіалу Університету Сингулярності (США) в Києві.Також вона - партнер агентства комунікаційного консалтингу Eçomm, а з 2015 по 2017 роки обіймала посаду Радника Міністра інформаційної політики України.Ця неймовірна жінка точно знає, як досягти лідерства в своїй галузі.
 • Мар'яна Савка
  Головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева». Поетеса, авторка 18 книг, серед яких і дитячі.Перекладачка, членкиня Асоціації українських письменників та Національної спілки письменників України. Від 2017 року є Послом доброї волі ООН в Україні, з 2018-го - входить до ПЕН-клубу. Мар'яна точно знає, як поєднати творчість, любов до книг та бізнес.
 • Наталія Новіцька
  Провідний український стиліст та дизайнер. Вона створює образи для зірок шоу-бізнесу та відомих публічних людей, бере участь в зйомках реклами, музичних відеокліпів та телепроектів.За її участю неодноразово з'являлись фешн-зйомки у таких відомих виданнях, як: Elle, HarpersBazaarUkraine, Pink, Cosmopolitan та Viva. З одного погляду стає зрозуміло, що впевненості та щирості Наталії не відняти.
Про що поговоримо?
 • Правила виживання в бізнесі для найтендітніших: які вони?
 • Як жінкам вижити у бізнес-середовищі, заповненому тестостероном?
 • Які особливості бізнесу (або їх відсутність), коли за штурвалом жінка?
 • Чи можливо поєднати вдало традиційну роль домашньої господині і новий образ мегаактивної підприємиці у сучасному світі?
 • Краса чи сила?
 • Жінка в бізнесі може бути чутливою і ніжною, чи має обов'язок стати чоловіком в спідниці, щоб вижити?
 • Лайфхаки від найуспішніших: те, про що ти навіть не могла уявити.
 • Life stories та особисті «життєві уроки».
 • Коли?
  29 березня 2019 року о 16:00
 • Де?
  Львів (готель «Асторія», Городоцька, 15)
Будь певна, це захід, який не залишить тебе байдужою!
І найважливіше, виконуючи соціальну функцію, повідомляємо, що захід благодійний. Кошти, отримані в процесі його організації і проведення, будуть спрямовані на придбання ультразвукового інгалятора для Комунальної міської дитячої клінічної лікарні м. Львова.

Організатори

Не забудьте підписатися, аби отримувати анонси про наші заходи першими:
Made on
Tilda